Royal Splendor, suknia wieczorowa, z odkrytymi plecami, bal dziennikarzy, z rekawem

tel: 22 403 22 10
suknie ślubne
warszawa

Sylwia Juszczak-Arnesen na Charytatywnym Balu Dziennikarzy w Sukni Royal Splendor

Sylwia Juszczak-Arnesen na Charytatywnym Balu Dziennikarzy.

Aktorka nieczęsto pojawia się na celebryckich imprezach, jednak jeśli już zdecyduje się wziąć udział w jakimś wydarzeniu, to stara się, by długo o niej nie zapomniano.
Serialowa Mirka z „Ciszy nad Rozlewiskiem”, aktorka Sylwia Juszczak-Arnesen wzięła udział w Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Aktorka obecniebierze udział w treningach do nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”, zatem bal był doskonałą okazją do potrenowania umiejętności tanecznych.
Na Bal Dziennikarzy, aktorka przybyła w towarzystwie swojej agentki, producentki telewizyjnej Katarzyny Kalicińskiej. Obie panie postawiły na zmysłową czerwień prezentując się znakomicie w kreacjach Royal Splendor.
Sylwię Juszczak-Arnesen widzowie będą mogli oglądać już niebawem w czterech produkcjat TV. Wraz z wiosną aktorka pojawi się w serialach „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „Krew z krwi” oraz „O mnie sie nie martw”.
 Tuż po finale „Tańca z gwiazdami”artystka leci do Norwegii, gdzie weźmie udział w pracy nad 3 sezonem popularnego w Skandynawii serialu „Alle Sammen sammen”.