trener personalny, odchudzanie przed ślubem, schudnij do ślubu

tel: 22 403 22 10
suknie ślubne
warszawa

Zgłoś się, schudnij, i wygraj swój rabat na suknię ślubną.

Ślubne Metamorfozy z salonem Royal Splendor i Trenerem Personalnym Marcjanem Piotrowskim.Wspólnie z Trenerem Personalnym Marcjanem Piotrowskim zapraszam wszystkie przyszłe mężatki do wzięcia udziału w konkursie pn.: „Ślubne Metamorfozy z salonem Royal Splendor i Trenerem Personalnym Marcjanem Piotrowskim”.
Konkurs przeznaczony jest dla kobiet z lekką nadwagą, które chcą zmienić swój wygląd i styl życia. Wybierzemy jedną z Pań, która rozpocznie wraz z Trenerem Personalnym Marcjanem Piotrowskim swoją półroczną przygodę o wymarzoną sylwetkę. Każde zgubione 5 kg to 5% rabatu na zakup sukni ślubnej w naszym salonie.
Aby wziąć udział w naszym konkursie zapoznaj się z naszymi zasadami odpowiadając na kilka krótkich pytań z załącznika nr 3, podeślij wypełniony formularz na adres: sukniesplendor@op.pl, wraz z krótki opisem Ciebie oraz zdjęciem. Czekamy na zgłoszenia do końca lutego 2015r.

Dodatkowo, aby uwiecznić nasz wspólny sukces, Twoją metamorfozę, otrzyma Pani nagrodę w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Trener Personalny mgr Marcjan Piotrowski