Szycie sukni na zamówienie| szycie sukien ślubnych | Szycie na miarę Warszawa| Szycie na miarę cena | pracownia sukien ślubnych |suknie ślubne cennik| szycie sukni ślubnej Warszawa

tel: 22 403 22 10
suknie ślubne
warszawa

Szycie - stwórz suknię na miarę swoich marzeń

Jesteśmy w stanie stworzyć każdy wzór sukni nie tylko projekty, które są częścią naszej kolekcji. Klientki, które decydują się zamówienie własnego projektu mają gwarancję unikalnego wzroru, stworzonego wylącznie dla nich.

 

Szycie sukni ślubnej na zamówienie, kolejne przymiarki z krawcową, doświadczenie powstawania jedynej w swoim rodzaju własnej sukni ślubnej na miarę to niesamowita przygoda i świetna zabawa. Royal Splendor zajmuje się krawiectwem miarowym damskim, szyjemy na miarę suknie ślubne, wieczorowe, garsonki. Wykorzystujemy metody nie znane w Polsce, za to stosowane powszechnie w światowym Haute Couture. Jesteśmy dumni z pracy nad każdą suknią. Suknia szyta na miarę to suknia idealnie dopasowana do niepowtarzalnej figury klientki. Stosujemy specjalną technikę usztywniania gorsetów w naszych sukniach dzięki czemu są one niezawodne i komfortowe w noszeniu. 

Wykonanie

Wszytkie materiały których uzywamy przy szyciu naszych ubrań począwszy od tkanin i koronek, poprzez podszewki i kończąc na suwakach, są w najlepszym gatunku. Proces szycia indywidualnego (na miarę) wymaga trzech a czasem czterech wizyt w Salonie. 


Od Twojej wymarzonej sukni ślubnej dzielą Cię tylko trzy kroki.

Na początek umów się z nami na spotkanie. Możesz przyść do nas skonsultować swój pomysł, a my podpowiemy czy dany krój będzie dla Ciebie dobry.

Pierwsze spotkanie trwa około 45 minut – omówienie oczekiwań Klientki, stworzenie projektu, wybór tkanin i dodatków zdjęcie miary.

Drugie spotkanie – pierwsza przymiarka w podszewce, krawcowa ustala z Klientem długość i szerokość spódnicy, dopasowuje gorset oraz ustala inne szczegóły - np. długosć trenu w sukniach ślubnych.


Trzecie i ewentualnie czwarte spotkanie czyli druga, a czasem trzecia przymiarka, to miara gotowej sukni ,dopracowywanie szczegółów, aby zamówiona suknia w pełni spełniała oczekiwania Klientki. Doradzamy również dobór dodatków - takich jak buty czy biżuteria.
 
Czas oczekiwania i koszt

Standardowy czas oczekiwania na zamówienie sukni ślubnej to 12 - 16 tygodni, a sukni wieczorowej - 8 tygodni. Możliwa jest także realizacja zamówień w trybie ekspresowym (minimum 30 dni).
Ceny uzależnione są od wybranej tkaniny, jej zużycia, stopnia pracochłonności projektu, ilości ręcznych wykończeń  oraz od terminu realizacji.
Przy zamówieniach z terminem dłuższym niż 16 tygodni udzielamy korzystnych rabatów.
Suknia wizytowa lub wieczorowa krótka to koszt od 600zł
Suknia wieczorowa długa to koszt od 1200zł
Suknia ślubna krótka to koszt od 1600zł
Suknia ślubna długa od 2100zł
Pozostałe ceny  usług krawieckich znajdziesz TUTAJ
W cenę sukien są wliczone materiały i np. aplikacje, projekt, konstrukcja krawiecka (zrobienie formy), skrojenie, szycie, oraz wszystkie przymiarki wraz z poprawkami. Panie posiadające zdjęcia lub projekt sukni zapraszamy do wyceny ->email sukniesplendor@op.pl, natomiast Panie nie posiadające projektu lub sprecyzowanego pomysłu zapraszamy do skorzystania na konsultację naszej projektantki Anny Smereczyńskiej.
Suknie u nas są tańsze niż w większości salonów sukien ślubnych, ponieważ działamy bez pośredników. Są natomiast droższe, niż u większości krawcowych działających samodzielnie, ponieważ zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej branży, oraz oferujemy doskonałą jakość swoich produktów i usług.
Zdjęcia szytych przez nas sukien znajdziesz TU oraz TUTAJ

 Więcej informacji na temat szycia