producent sukien ślubnych l Polska - Warszawa l suknie ślubne hurt l suknie ślubne dostawca l hurtownia l

tel: 22 403 22 10
suknie ślubne
warszawa

Producent sukien ślubnych.

Sprzedaż hurtowa sukien ślubnych. 


Royal Splendor jest producentem sukien ślubnych i wieczorowych. Zapraszamy do współpracy salony sukien ślubnych, a także osoby pragnące rozpocząć taką działalność. Oferujemy suknie z naszej kolekcji, jak również szycie na indywidualne zamówienie z oryginalnych projektów.

Zapewniamy:

  •   krótkie terminy realizacji
  •   terminowość dostaw
  •   doradztwo podczas uruchamiania i urządzania nowego salonu
  •   szkolenie ze sprzedaży i kontaktu z klientem
  •   pomoc w działaniach marketingowo-reklamowych

Prowadzenie salonu sukien ślubnych - jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów? Co jest ważne? Jak poprawić funkcjonowanie swojego salonu lub uniknać błędów w prowadzeniu nowego?

 

1. Strona WWW i reklama zadbaj o to aby strona internetowa Twojego salonu sukien ślubnych była jasna i przejrzysta, oraz dobrze widoczna w wynikach google. Ze stroną powinny sobie radzić nawet klientki mające średnie pojęcie na temat korzystania z internetu,  nie mogą się zastanawiać  w co mają kliknąć. Pamiętaj,  że proces pozycjonowania strony internetowej jest ciągłym działaniem – musisz uzupełniać swoja stronę o nowe treści, zdjęcia oraz linki. Pamiętaj o zamieszczaniu reklam w prasie i internecie. Jeśli otwierasz nowy salon, uruchom stronę www na kilka miesięcy wcześniej z informacją o dacie otwarcia. Minie parę tygodni lub miesięcy, zanim Twoja strona będzie widoczna w wynikach google. 2.  Interakcja z przyszłymi klientkami w serwisach społecznościowych. Ważne jest posiadanie strony np. na Facebooku, gdzie możesz nawiązywać relacje z użytkowniczkami. Tak jak w przypadku pozycjonowania jest to proces długofalowy, wymagający ustawicznych działań. 3. Szeroki wybór. Nie da się prowadzić salonu sukien ślubnych mając wybór 15 czy 20 modeli sukien. Salon powinien mieć wybór przynajmniej 50-60 wzorów  w różnych fasonach, kolorach, stylach i rozmiarach.

Jeśli chesz wiedzieć więcej, poznać czynniki 4, 5, 6,7 8, 9, 10. - zapraszamy do nawiązania współpracy!

  TYLKO TERAZ KORZYSTNE PAKIETY przy zamawianiu sukien na sezon 2014 - UZUPEŁNIJ SWOJĄ KOLEKCJĘ i oszczędź od 3 do 20 tys. złotych!

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

  • 22 115 85 31
  • 505 435 108