Salon oraz komis sukien ślubnych splendor zaprasza. Oferujemy szycie sukien ślubnych, suknie cymbeline, suknie komisowe w atrakcyjnych cenach, salon sukien w warszawie. Makijaże ślubne, dodatki, producent sukni ślubnych wybierz suknie ślubne

tel: 22 403 22 10
suknie ślubne
warszawa

Wystawienie sukni w komisie

Informacje dotyczące wstawiania sukni ślubnych w komis.

Na jakich zasadach działa komis?

Dlaczego istniejemy w czasach gdzie każdy może wystawić suknię na allegro lub specjalnie przeznaczonych do tego portalach?

Dzięki nam masz więcej czasu! To my dbamy o reklamę Twojej sukni, umawiamy się z klientkami na mierzenie i negocjujemy we wprawny sposób transakcję, aby była dla Ciebie jak najkorzystniejsza.

Dlaczego nam łatwiej sprzedać suknię niż Tobie?

Po pierwsze dysponujemy możliwością dopasowania rozmiaru sukni do potrzeb kupującej. Po drugie rzadko zdarza się, że Panna Młoda wybiera suknię wypatrzoną wcześniej w Internecie lub w katalogu.

My, stylistki ślubne musimy zwykle „naprowadzić” klientkę na odpowiedni „trop”. Dlatego często zdarza się, że przyszła Panna Młoda przyjeżdżając na mierzenie upatrzonej w Internecie sukni wybiera zupełnie inną.

Czekamy więc na Twoją suknię , bo im ich jest więcej – tym większa szansa na jej sprzedaż.

UWAGA! Nie skupujemy sukni – działamy wyłącznie na zasadzie komisu!

JEŻELI CHCESZ WSTAWIĆ SUKNIĘ W KOMIS -  WYŚLIJ ZDJĘCIE SUKIENKI NA NASZ E-MAIL (z opisem: jaki to model, na jaki wzrost i rozmiar jest suknia). WÓWCZAS ODPOWIEMY CZY JESTEŚMY ZAINTERESOWANI DANYM MODELEM.

REGULAMIN KOMISU

1. NIE WYPOŻYCZAMY SUKNI która jest własnością Komitenta!

2. Przyjmujemy suknie wyprane.

3. Istnieje możliwość skorzystania z pralni, do której komis zawiezie suknię jeśli nie została wyprana – koszt od 70 zł.

4. Suknie muszą być w stanie idealnym (każda plamka, każde zaciągnięcie, niesprawny suwak, brak troczków czy guzika powoduje obniżenie ceny bądź kończy się nie przyjęciem sukni w komis).

5. Suknie na wzrost poniżej 170cm nie są przyjmowane.

6. Prosimy o dostarczanie do komisu samej sukni – bez dodatków. Istnieje możliwość dodania dodatków gratis, lecz do momentu sprzedaży pozostają one w posiadaniu Komitenta.

7. Suknię wycenia się podczas jej przyjmowania uwzględniając stanowisko Komitenta. Najczęściej jest to suma do 35% wartości rynkowej ceny NOWEJ sukni danego modelu.

8. Komitent jest zobowiązany do ujawnienia wszystkich usterek artykułów przyjmowanych w Komis, w przypadku ich późniejszego wykrycia przez Komis, mogą one zostać zdjęte z ekspozycji i odesłane na koszt Klienta pocztą.

9. Komisant może odmówić przyjęcia artykułów do sprzedaży bez podania przyczyny.

10. Zakupione artykuły nie podlegają reklamacji ani zwrotowi.

11. Jeżeli Komisant i Komitent zgadzają się na cenę zostaje spisana umowa na okres 6 miesięcy.

12. Za wystawienie sukni do sprzedaży przez okres sześciu miesięcy pobieramy bezzwrotną opłatę w wysokości 50zł.

13. Dostarczenie 2 profesjonalnych zdjęć w formie elektronicznej jest obowiązkowe. Mogą być to zdjęcia z sesji studyjnej bądź plenerowej lub zdjęcia katalogowe producenta sukni.

14. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy.

15. Po sprzedaży sukni Komis ma 10 dni roboczych na wypłatę umówionej ceny za suknię.

16. Jeśli suknia nie znajdzie nabywcy przez okres sześciu miesięcy Komitent jest zobowiązany odebrać suknię w ciągu jednego tygodnia po okresie wygaśnięcia umowy, lub przedłużyć umowę (maksymalny czas na jaki można przedłużyć umowę to 3 miesiące).

17. Przedłużenie umowy nie wiąże się z dodatkowymi opłatami

18. W przypadku przekroczenia terminu w jakim suknia powinna zostać odebrana (tj. 12 miesięcy) suknia przechodzi na własnosć komisu.