kupno sukni slubnej w komisie l zakup sukni ślubnej uzywanej l co trzeba wiedzieć

tel: 22 403 22 10
suknie ślubne
warszawa

Zakup sukni z komisu

Zakup sukni z komisu

Zakup sukni w komisie, to najlepsze rozwiązanie dla Pań, które mają niewiele czasu do ślubu lub szukają modeli, któych już nie ma w kolekcji.

Ceny sukien z komisu wahają się w granicach od 500 do 4000 zł. Najwięcej sukien (85% modeli) jest w cenach 1200-2000zł.

SUKNIE KOMISOWE NIE SĄ WYPOŻYCZANE.

W przypadku sukien komisowych - ok. miesiąca przed ślubem następuje pierwsza przymiarka z krawcową. W tym dniu klientka jest zobowiązana do przyniesienia "docelowych" biustonosza oraz butów, aby krawcowa mogła precyzyjnie dopasować sukienkę. Ponieważ jedynie 5% kobiet nosi dobrze dobrany biustonosz, z okazji ślubu proponujemy klientkom wybranie się do profesjonalnej brafitterki  (o co nam chodzi? - odwiedź www.biusciaste.prv.pl). W przypadku  sukien komisowych pranie i podstawowe poprawki krawieckie - zwężenie, dopasowanie sukni, jak i inne np.obcięcie trenu, doszycie ramiączek, zmiany fasonu sukni są dodatkowo płatne. Przy pierwszej przymiarce dobieramy wszystkie niezbędne dodatki: welon lub toczek, rękawiczki, halkę, bolerko, szal, biżuterię. Wszystko to  możecie Panie zamówić lub kupić od ręki w naszym komisie.

Przymiarek z krawcową jest zwykle od dwóch do czterech, w zależności od stopnia trudności i ilości poprawek.

Odbiór sukni do domu następuje zwykle tydzień do trzech dni przed ślubem, (suknie są wydawane wcześniej na specjalne życzenie klientek np. z powodu wyjazdu). Suknia jest odbierana do domu w nieprzezroczystym pokrowcu. Suknie są prasowane przed odbiorem do domu, ale należy się liczyć z tym, że suknia wygniecie się w czasie transportu - dlatego na dwa, trzy dni przed ślubem należy suknię wywiesić "na prosto" - wtedy zwykle sama dochodzi do swojego pierwotnego kształtu. Welonów także nie należy prasować- wystarczy rozwiesić nad parującą wodą (np. otwartym czajnikiem elektrycznym), lub spryskać wodą w areozolu.